Jsme partnerem, který vás plně podporuje ve všech fázích životního cyklu vašeho řešení: od konzultací a plánování přes projekční činnosti a inženýring až po realizaci a služby spojené s provozem a údržbou. Vytváříme integrovanou strategii pro vaše ICT platformy a neustále zlepšujeme jejich výkonnost. Protože technologická a provozní náročnost telekomunikačních sítí neustále narůstá, zaměřujeme především na služby s vyšší přidanou hodnotou a komplexnost našich služeb. Máme dlouhodobé zkušenosti s řízením velkých projektů, provozem a servisem telekomunikačních sítí.
Co děláme
Jsme tu pro Vás již více než 23 let. Ve výstavbě, modernizaci a údržbě telekomunikačních sítí a v oblasti ICT služeb patříme ke špičce ve střední Evropě. Působíme v České a Slovenské republice, ve Švýcarsku, Německu, Nizozemsku a Rakousku. Dostali jsme se tam díky kvalitě a preciznosti našich realizací, výjimečným schopnostem a pracovitosti našich lidí. Naše řešení zahrnují výstavbu, údržbu i servis. O zakázky se dokážeme postarat od A do Z.
Kdo jsme

Kariéra

Najdi se u nás

Naším posláním je přinášet našim zákazníkům komplexní a kvalitně zpracovaná řešení pro výstavbu a údržbu telekomunikačních, optických a datových sítí. Stabilně působíme v Německu, Švýcarsku, Česku a na Slovensku. Naše skupina Suntel Group se neustále rozrůstá do nových zemí a projektů v rámci celé Evropy. Proto kontinuálně hledáme odborníky do našeho mezinárodního teamu. Zakládáme si na interní firemní kultuře a workflow. Při výběru přistupujeme ke každému uchazeči individuálně a společně pro něj hledáme nejvhodnější pozici, která přinese výsledky a spokojenost oběma stranám. Zároveň víme, že se každý z nás v čase vyvíjí, posouvá a mění své životní priority. Toto umíme efektivně řešit možností pohybu do dalších entit a kariérním růstem na projektech a v zemích v rámci naší celé skupiny Suntel Group.

Máte chuť se o práci u nás dozvědět více nebo si nejste jisti jaká pozice by pro Vaši spokojenost a výsledky byla nejvhodnější? Pošlete nám Váš životopis nebo se podívejte do našeho HR portálu na aktuálně volné pracovní pozice, které mohou nasměrovat Váš život správným směrem. Těšíme na Vás!

Najdi se u nás

620+

zaměstnanců

100+

vzdělávání ročně

18

poboček v Evropě

75+

projektů

Naše entity

Map

Německo

Suntel Germany
Suntel Germany, GmbH Sirius Business Park München Neuaubing Brunham str. 21 81249 Mnichov, Německo
Google Maps
Backbone s.r.o.
Backbone s.r.o., Nupaky 148 251 01, Česká Republika
Google Maps

Švýcarsko

Suntel Switzerland
Suntel Switzerland AG, Buechstrasse 208645 Jona, Schweiz
Google Maps
Enkom
Enkom AG, Schellenrainstrasse 136210 Sursee, Schweiz
Google Maps

Česká republika

Suntel Czech
Suntel Czech s.r.o., Březnická 5602, 760 01 Zlín, Česká Republika
Google Maps
Backbone
Backbone s.r.o., Nupaky 148 251 01, Česká Republika
Google Maps

Slovenská republika

Suntel Slovakia
Suntel Slovakia s.r.o., Mojmírova 8040 01 Košice, Slovensko
Google Maps
Teledat
Teledat, Sládkovičova 2040/20, 974 05 Banská Bystrica
Google Maps
Lukromtel
Lukromtel, Československej armády 198/31967 01 Kremnica, Slovensko
Google Maps
Fibrenet
Fibrenet, Topoľnícka cesta 189 Trhová Hradská 930 13, Slovakia
Google Maps

    Hledáme talenty do našeho týmu

    Pošlete nám Váš životopis, portfolio, případně video vizitku a určitě se Vám ozveme.

    Lokalita