Jsme partnerem, který vás plně podporuje ve všech fázích životního cyklu vašeho řešení: od konzultací a plánování přes projekční činnosti a inženýring až po realizaci a služby spojené s provozem a údržbou. Vytváříme integrovanou strategii pro vaše ICT platformy a neustále zlepšujeme jejich výkonnost. Protože technologická a provozní náročnost telekomunikačních sítí neustále narůstá, zaměřujeme především na služby s vyšší přidanou hodnotou a komplexnost našich služeb. Máme dlouhodobé zkušenosti s řízením velkých projektů, provozem a servisem telekomunikačních sítí.
Co děláme
Jsme tu pro Vás již více než 23 let. Ve výstavbě, modernizaci a údržbě telekomunikačních sítí a v oblasti ICT služeb patříme ke špičce ve střední Evropě. Působíme v České a Slovenské republice, ve Švýcarsku, Německu, Nizozemsku a Rakousku. Dostali jsme se tam díky kvalitě a preciznosti našich realizací, výjimečným schopnostem a pracovitosti našich lidí. Naše řešení zahrnují výstavbu, údržbu i servis. O zakázky se dokážeme postarat od A do Z.
Kdo jsme

Blog

Články

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
29. 6. 2023 FEEDER 03/2023: firemní časopis

Vážení přátelé, milí kolegové a kolegyně, jsou tu prázdniny a s nimi i další číslo našeho FEEDERU. Tentokrát jsme se s našimi projektovými manažery rozepsali o všech možných zajímavých akcích, které realizujeme v podstatě po celé Evropě.

3. 4. 2023 FEEDER 02/2023: firemní časopis

Z nezkušených nováčků dělá prvotřídní techniky: První kolegy potkala ve fitku. Teď jim hledá parťáky. Veronika Kallauschová se snaží dostat maximum z naší firmy i ze zaměstnanců.

13. 1. 2023 FEEDER 01/2023: firemní časopis

V Rakousku jsme vloni zazářili: Jirka Janík a jeho tým zvládli v loňském roce u našeho jižního souseda 300 swapů. Sám ale říká, že bez perfektně fungujícího týmu a lidí, kterými se obklopuje, by to šlo jen těžko.

10. 1. 2022 FEEDER 01/2022: firemní časopis

Michal Mrázek představuje FEEDER: Všechno podstatné, co se u nás děje, se dozvíte právě tady.

6. 1. 2020 Suntel Group významně proniká na švýcarský trh. Portfolio se nově rozrostlo o společnost Enkom

Suntel Group výrazně posiluje své postavení na evropském trhu, rozšířením o společnost Enkom, která je jedním z významných hráčů ve Švýcarsku. Skupina Suntel Group…

5. 4. 2018 Naše společnost Suntel Slovakia uspěla ve výběrovém řízení u společnosti Ericsson

Zlín 05/04/2018 – Naše společnost Suntel Slovakia uspěla ve výběrovém řízení u společnosti Ericsson na SWAP mobilní sítě Orange Slovensko.

1 2