Jsme partnerem, který vás plně podporuje ve všech fázích životního cyklu vašeho řešení: od konzultací a plánování přes projekční činnosti a inženýring až po realizaci a služby spojené s provozem a údržbou. Vytváříme integrovanou strategii pro vaše ICT platformy a neustále zlepšujeme jejich výkonnost. Protože technologická a provozní náročnost telekomunikačních sítí neustále narůstá, zaměřujeme především na služby s vyšší přidanou hodnotou a komplexnost našich služeb. Máme dlouhodobé zkušenosti s řízením velkých projektů, provozem a servisem telekomunikačních sítí.
Co děláme
Jsme tu pro Vás již více než 23 let. Ve výstavbě, modernizaci a údržbě telekomunikačních sítí a v oblasti ICT služeb patříme ke špičce ve střední Evropě. Působíme v České a Slovenské republice, ve Švýcarsku, Německu, Nizozemsku a Rakousku. Dostali jsme se tam díky kvalitě a preciznosti našich realizací, výjimečným schopnostem a pracovitosti našich lidí. Naše řešení zahrnují výstavbu, údržbu i servis. O zakázky se dokážeme postarat od A do Z.
Kdo jsme

Výstavba nového administrativního a logistického centra Suntel Group dokončena

Díky naší práci máme možnost navštívit spoustu zajímavých míst ve světě a především v Evropě. Ve Zlíně je nám ale dobře. Když jsme plánovali rozšíření administrativních a logistických ploch, které měly posílit stávající zázemí a vytvořit ještě lepší pracovní podmínky, chtěli jsme zůstat tady – téměř v centru Zlína, ale zároveň uprostřed krásné přírody a blízko našich rodin a přátel.

Nové administrativní a logistické centrum jsme proto realizovali v našem současném areálu Barabáš a zajistili tak rozšíření celého areálu.
„V budování telekomunikačních sítí patříme ke špičce ve střední Evropě. Dostali jsme se tam díky kvalitě a preciznosti našich realizací, výjimečným schopnostem a pracovitosti našich lidí, pro které chceme jen to nejlepší. Proto věříme, že výstavbou nového sídla jsme opět významně zlepšili pracovní podmínky pro celý náš team.“ sdělil při slavnostním otevření CEO společnosti Suntel Group Roman Řezníček.

Výstavba začala na jaře letošního roku a byla úspěšně dokončena v říjnu. Vznikl tak nový prostor o ploše více než 1000m2, který bude sloužit jako nová administrativní budova a logistické centrum.