Jsme partnerem, který vás plně podporuje ve všech fázích životního cyklu vašeho řešení: od konzultací a plánování přes projekční činnosti a inženýring až po realizaci a služby spojené s provozem a údržbou. Vytváříme integrovanou strategii pro vaše ICT platformy a neustále zlepšujeme jejich výkonnost. Protože technologická a provozní náročnost telekomunikačních sítí neustále narůstá, zaměřujeme především na služby s vyšší přidanou hodnotou a komplexnost našich služeb. Máme dlouhodobé zkušenosti s řízením velkých projektů, provozem a servisem telekomunikačních sítí.
Co děláme
Jsme tu pro Vás již více než 23 let. Ve výstavbě, modernizaci a údržbě telekomunikačních sítí a v oblasti ICT služeb patříme ke špičce ve střední Evropě. Působíme v České a Slovenské republice, ve Švýcarsku, Německu, Nizozemsku a Rakousku. Dostali jsme se tam díky kvalitě a preciznosti našich realizací, výjimečným schopnostem a pracovitosti našich lidí. Naše řešení zahrnují výstavbu, údržbu i servis. O zakázky se dokážeme postarat od A do Z.
Kdo jsme

Rozšiřujeme naše portfolio služeb ve Švýcarsku

Ve švýcarském Rapperswilu – Joně, v kantonu Sankt Gallen na břehu Curyšského jezera jsme nedávno otevřeli nové logistické centrum, které disponuje plochou více než 500m2.

Tento prostor tak od začátku září 2016 výrazně rozšířil naše skladové a logistické možnosti ve Švýcarsku. Naše nové logistické centrum nedaleko Curychu neslouží pouze ke skladování telekomunikačního materiálu, ale vzniklo zde zároveň i kvalitní zázemí pro přípravu technologií, které instalujeme po celém Švýcarsku.

Toto nově vzniklé logistické centrum výrazně rozšiřuje možnosti a rozsah našeho působení a podporuje tak kvalitu a preciznost dodávaných služeb tak, jak je naším zvykem již 17 let.