Jsme partnerem, který vás plně podporuje ve všech fázích životního cyklu vašeho řešení: od konzultací a plánování přes projekční činnosti a inženýring až po realizaci a služby spojené s provozem a údržbou. Vytváříme integrovanou strategii pro vaše ICT platformy a neustále zlepšujeme jejich výkonnost. Protože technologická a provozní náročnost telekomunikačních sítí neustále narůstá, zaměřujeme především na služby s vyšší přidanou hodnotou a komplexnost našich služeb. Máme dlouhodobé zkušenosti s řízením velkých projektů, provozem a servisem telekomunikačních sítí.
Co děláme
Jsme tu pro Vás již více než 23 let. Ve výstavbě, modernizaci a údržbě telekomunikačních sítí a v oblasti ICT služeb patříme ke špičce ve střední Evropě. Působíme v České a Slovenské republice, ve Švýcarsku, Německu, Nizozemsku a Rakousku. Dostali jsme se tam díky kvalitě a preciznosti našich realizací, výjimečným schopnostem a pracovitosti našich lidí. Naše řešení zahrnují výstavbu, údržbu i servis. O zakázky se dokážeme postarat od A do Z.
Kdo jsme

Instalační technik – ČR

Chceš se prosadit v oblasti telekomunikací?

V současné době hledáme do našeho týmu Instalační techniky pro práci v terénu na našich českých projektech.

Pokud „ano“, tak možná hledáme právě Tebe!

Co bude Tvým výsledkem práce?

Jaké úkoly budou Tvou každodenní záležitostí?

Co k tomu budeš potřebovat?

Pokud se domluvíme na spolupráci, můžeš se těšit na plnohodnotné zaškolení. Zajistíme Ti veškerá potřebná školení pro práci – Kurz výškových prací, Školení dle NV 194/2022 Sb., První pomoc, BOZP, Vazačské školení, Školení řidičů a další. Na lokality se budeš dopravovat se svým týmem firemním automobilem a přispějeme Ti na ubytování. Veškeré potřebné vybavení a nářadí Ti zajistíme. Budeš pracovat ve 2-3 členném týmu a zodpovídat se nadřízenému projektovému managerovi. Svou bezchybnou a úplně dokončenou prací „First Time Right“ na svěřených lokalitách si zajistíš pravidelný přísun zakázek a můžeš tak sám ovlivnit výši svého ohodnocení. Pokud do toho půjdeš, máš šanci se prosadit, osobně a profesně růst a i Tvé jméno se může stát symbolem úspěšné firmy!

Místo výkonu práce: Česká republika

Oslovila Tě naše nabídka? Pak hledáme přímo Tebe!

Těšíme se na Tvůj profesní životopis!

Dokumenty

Inzerát - Instalační technik Inzerát – Instalační technik

Kontakt:
kariera@suntel-group.com +420 773 760 262

  Pošlete nám Váš životopis, portfolio, případně video vizitku a určitě se vám ozveme.

  Články

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  1 2 3