Jsme partnerem, který vás plně podporuje ve všech fázích životního cyklu vašeho řešení: od konzultací a plánování přes projekční činnosti a inženýring až po realizaci a služby spojené s provozem a údržbou. Vytváříme integrovanou strategii pro vaše ICT platformy a neustále zlepšujeme jejich výkonnost. Protože technologická a provozní náročnost telekomunikačních sítí neustále narůstá, zaměřujeme především na služby s vyšší přidanou hodnotou a komplexnost našich služeb. Máme dlouhodobé zkušenosti s řízením velkých projektů, provozem a servisem telekomunikačních sítí.
Co děláme
Jsme tu pro Vás již více než 23 let. Ve výstavbě, modernizaci a údržbě telekomunikačních sítí a v oblasti ICT služeb patříme ke špičce ve střední Evropě. Působíme v České a Slovenské republice, ve Švýcarsku, Německu, Nizozemsku a Rakousku. Dostali jsme se tam díky kvalitě a preciznosti našich realizací, výjimečným schopnostem a pracovitosti našich lidí. Naše řešení zahrnují výstavbu, údržbu i servis. O zakázky se dokážeme postarat od A do Z.
Kdo jsme

Projektant fotovoltaických elektráren 2

Máte rádi čísla, systém a řád?

V současné době hledáme na naše finanční oddělení nového kolegu/novou kolegyni na pozici Účetní.

Pokud „ano“, tak možná hledáme právě Vás!

Co bude Vaším výsledkem práce?

Jaké úkoly budou Vaší každodenní záležitostí?

Co k tomu budete potřebovat?

Pokud se domluvíme na spolupráci, můžete se těšit na plnohodnotné zaškolení – máme pro Vás připravené kompletní zpracované manuály a sepsané procesy a přátelský kolektiv. Budete se zodpovídat hlavní účetní a spolupracovat budete s kolegy napříč celou firmou. Svou důslednou a precizní prací zajistíte bezproblémový a včasný tok finančních prostředků ve společnosti a pomocí Vašich výsledků práce připravíte managementu podklady ke správnému řízení firmy na základě reálného finančního stavu. Těšíme se na někoho, kdo s námi bude chtít táhnout za jeden provaz a plnit tak spolu naše cíle. Jsme zvyklí společně tvořit a budovat.

Místo výkonu práce: Nupaky

Jestli jste se našel/našla ve výše uvedených řádcích a dává Vám to smysl, ozvěte se.

Těšíme se na Vás!

Dokumenty

Obchodník energo – Suntel Czech Obchodník energo – Suntel Czech

Kontakt:
petr.novotny@suntel-group.com +420 123 456 789

  Pošlete nám Váš životopis, portfolio, případně video vizitku a určitě se vám ozveme.

  Články

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  29. 6. 2023 FEEDER 03/2023: firemní časopis

  Vážení přátelé, milí kolegové a kolegyně, jsou tu prázdniny a s nimi i další číslo našeho FEEDERU. Tentokrát jsme se s našimi projektovými manažery rozepsali o všech možných zajímavých akcích, které realizujeme v podstatě po celé Evropě.

  3. 4. 2023 FEEDER 02/2023: firemní časopis

  Z nezkušených nováčků dělá prvotřídní techniky: První kolegy potkala ve fitku. Teď jim hledá parťáky. Veronika Kallauschová se snaží dostat maximum z naší firmy i ze zaměstnanců.

  13. 1. 2023 FEEDER 01/2023: firemní časopis

  V Rakousku jsme vloni zazářili: Jirka Janík a jeho tým zvládli v loňském roce u našeho jižního souseda 300 swapů. Sám ale říká, že bez perfektně fungujícího týmu a lidí, kterými se obklopuje, by to šlo jen těžko.

  10. 1. 2022 FEEDER 01/2022: firemní časopis

  Michal Mrázek představuje FEEDER: Všechno podstatné, co se u nás děje, se dozvíte právě tady.

  6. 1. 2020 Suntel Group významně proniká na švýcarský trh. Portfolio se nově rozrostlo o společnost Enkom

  Suntel Group výrazně posiluje své postavení na evropském trhu, rozšířením o společnost Enkom, která je jedním z významných hráčů ve Švýcarsku. Skupina Suntel Group…

  5. 4. 2018 Naše společnost Suntel Slovakia uspěla ve výběrovém řízení u společnosti Ericsson

  Zlín 05/04/2018 – Naše společnost Suntel Slovakia uspěla ve výběrovém řízení u společnosti Ericsson na SWAP mobilní sítě Orange Slovensko.

  1 2