Jsme partnerem, který vás plně podporuje ve všech fázích životního cyklu vašeho řešení: od konzultací a plánování přes projekční činnosti a inženýring až po realizaci a služby spojené s provozem a údržbou. Vytváříme integrovanou strategii pro vaše ICT platformy a neustále zlepšujeme jejich výkonnost. Protože technologická a provozní náročnost telekomunikačních sítí neustále narůstá, zaměřujeme především na služby s vyšší přidanou hodnotou a komplexnost našich služeb. Máme dlouhodobé zkušenosti s řízením velkých projektů, provozem a servisem telekomunikačních sítí.
Co děláme
Jsme tu pro Vás již více než 23 let. Ve výstavbě, modernizaci a údržbě telekomunikačních sítí a v oblasti ICT služeb patříme ke špičce ve střední Evropě. Působíme v České a Slovenské republice, ve Švýcarsku, Německu, Nizozemsku a Rakousku. Dostali jsme se tam díky kvalitě a preciznosti našich realizací, výjimečným schopnostem a pracovitosti našich lidí. Naše řešení zahrnují výstavbu, údržbu i servis. O zakázky se dokážeme postarat od A do Z.
Kdo jsme

Skladník – ČR

Máte smysl pro pořádek?

V současné době rozšiřujeme náš logistický tým a hledáme kolegu/kolegyni na pozici Skladník.

Pokud „ano“, tak možná hledáme právě Vás!

Co bude Vaším výsledkem práce?

Jaké úkoly budou Vaší každodenní záležitostí?

Co k tomu budete potřebovat?

Pokud se domluvíme na spolupráci, můžete se těšit na plnohodnotné zaškolení. Poskytneme Vám veškeré nutné kurzy pro práci včetně BOZP, školení řidičů, školení obsluhy manipulační techniky (VZV), školení v systému Helios a další.

Budete nedílnou součástí oddělení logistiky, v našem Zlínském skladě budete spolupracovat s dalšími 4 kolegy, referentkou logistiky a zodpovídat se budete vedoucímu skladu a manažerovi logistiky.

Možnost profesního růstu v naší firmě určitě existuje! Tato pozice může být pro Vás „odrazovým můstkem“ vpřed v našem oboru telekomunikací.

Oslovila Vás naše nabídka? Pak hledáme přímo Vás!

Těšíme se na Váš profesní životopis!

Dokumenty

Inzerát - Skladník Inzerát – Skladník
Kontakt:
kariera@suntel-group.com +420 773 760 262

  Pošlete nám Váš životopis, portfolio, případně video vizitku a určitě se vám ozveme.

  Články

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  1 2 3