Jsme partnerem, který vás plně podporuje ve všech fázích životního cyklu vašeho řešení: od konzultací a plánování přes projekční činnosti a inženýring až po realizaci a služby spojené s provozem a údržbou. Vytváříme integrovanou strategii pro vaše ICT platformy a neustále zlepšujeme jejich výkonnost. Protože technologická a provozní náročnost telekomunikačních sítí neustále narůstá, zaměřujeme především na služby s vyšší přidanou hodnotou a komplexnost našich služeb. Máme dlouhodobé zkušenosti s řízením velkých projektů, provozem a servisem telekomunikačních sítí.
Co děláme
Jsme tu pro Vás již více než 23 let. Ve výstavbě, modernizaci a údržbě telekomunikačních sítí a v oblasti ICT služeb patříme ke špičce ve střední Evropě. Působíme v České a Slovenské republice, ve Švýcarsku, Německu, Nizozemsku a Rakousku. Dostali jsme se tam díky kvalitě a preciznosti našich realizací, výjimečným schopnostem a pracovitosti našich lidí. Naše řešení zahrnují výstavbu, údržbu i servis. O zakázky se dokážeme postarat od A do Z.
Kdo jsme

Naše společnost Suntel Slovakia uspěla ve výběrovém řízení u společnosti Ericsson

Zlín 05/04/2018 – Naše společnost Suntel Slovakia uspěla ve výběrovém řízení u společnosti Ericsson na SWAP mobilní sítě Orange Slovensko.

Společnost Ericsson Slovakia vypsala na konci loňského roku výběrové řízení na dodavatele modernizace mobilní sítě operátora Orange Slovensko.
Po čtyřměsíčním vyjednávání byla naše společnost vybrána jako jeden z dodavatelů pro region Východního Slovenska. Pro naši dceřinou společnost Suntel SK je to významný krok a upevnění pozice dodavatele telekomunikačních služeb v tomto regionu. Od roku 2006 zde poskytujeme služby v oblasti výstavby a servisu mobilní sítě pro operátory O2 Slovakia, SWAN a Slovak Telekom.

Společnost Orange Slovensko působí na Slovenském trhu od března 2002. Poskytuje služby v rámci mobilní a optické sítě více jak 2,9 milionu zákazníků.

Hlavní činností Suntel Telco a.s jsou aktivity v oblasti výstavby a servisu telekomunikačních sítí. Suntel Telco a.s sdružuje v holdingové sktruktuře aktuálně společnosti Suntel Group, Suntel Slovakia, Suntel Suisse, Suntel Germany a nově taky společnost Backbone. Suntel vznikl v roce 1999 a v současnosti poskytuje ,,full turnkey,, služby v oblasti výstavby a servisu mobilních a FTTx sítí. Skupina aktivně působí ve čtyřech zemích, Česku, Slovensku, Švýcarsku, Německu a stává se jednou z nejvýznamnějších středoevropských společností v oblasti výstavby a servisu telekomunikačních sítí.
Skupina Suntel Telco aktuálně zaměstnává více jak 450 lidí.

Roman Řezníček, CEO