Jsme partnerem, který vás plně podporuje ve všech fázích životního cyklu vašeho řešení: od konzultací a plánování přes projekční činnosti a inženýring až po realizaci a služby spojené s provozem a údržbou. Vytváříme integrovanou strategii pro vaše ICT platformy a neustále zlepšujeme jejich výkonnost. Protože technologická a provozní náročnost telekomunikačních sítí neustále narůstá, zaměřujeme především na služby s vyšší přidanou hodnotou a komplexnost našich služeb. Máme dlouhodobé zkušenosti s řízením velkých projektů, provozem a servisem telekomunikačních sítí.
Co děláme
Jsme tu pro Vás již více než 23 let. Ve výstavbě, modernizaci a údržbě telekomunikačních sítí a v oblasti ICT služeb patříme ke špičce ve střední Evropě. Působíme v České a Slovenské republice, ve Švýcarsku, Německu, Nizozemsku a Rakousku. Dostali jsme se tam díky kvalitě a preciznosti našich realizací, výjimečným schopnostem a pracovitosti našich lidí. Naše řešení zahrnují výstavbu, údržbu i servis. O zakázky se dokážeme postarat od A do Z.
Kdo jsme

Projektant OPTICKÉ SÍTĚ

Chcete být součástí velkých projektů?

V současné době rozšiřujeme náš projektový tým a hledáme další kolegy na pozici PROJEKTANT TELEKOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ pro naše stávající a budoucí projekty.

Pokud „ano“, tak možná hledáme právě Vás!

Co bude Vaším výsledkem práce?

Jaké úkoly budou Vaší každodenní záležitostí?

Co k tomu budete potřebovat?

Pokud se domluvíme na spolupráci, budete mít možnost podílet se na unikátních projektech v atraktivním oboru telekomunikací s dostatečným prostorem pro Vaše nápady a seberealizaci. Absolventy čeká vzdělávání a odborné zaučení v oboru od zkušených profesionálů. Práce převážně v kanceláři, nicméně občas můžete zavítat i do „terénu“ (obhlídky lokalit, jednání s úřady apod.).

Místo pracoviště: celá ČR, kanceláře Zlín / Ostrava / Praha / Brno
Pro absolventy
, vzhledem k zaučení, vhodné pracoviště pouze Zlín.

Oslovila Vás naše nabídka? Pak hledáme přímo Vás!
Těšíme se na Váš profesní životopis!

Dokumenty

Inzerát - Projektant OPTICKÉ SÍTĚ Inzerát – Projektant OPTICKÉ SÍTĚ
Kontakt:
kariera@suntel-group.com +420 723 355 524

  Pošlete nám Váš životopis, portfolio, případně video vizitku a určitě se vám ozveme.

  Články

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  1 2 3