Jsme partnerem, který vás plně podporuje ve všech fázích životního cyklu vašeho řešení: od konzultací a plánování přes projekční činnosti a inženýring až po realizaci a služby spojené s provozem a údržbou. Vytváříme integrovanou strategii pro vaše ICT platformy a neustále zlepšujeme jejich výkonnost. Protože technologická a provozní náročnost telekomunikačních sítí neustále narůstá, zaměřujeme především na služby s vyšší přidanou hodnotou a komplexnost našich služeb. Máme dlouhodobé zkušenosti s řízením velkých projektů, provozem a servisem telekomunikačních sítí.
Co děláme
Jsme tu pro Vás již více než 23 let. Ve výstavbě, modernizaci a údržbě telekomunikačních sítí a v oblasti ICT služeb patříme ke špičce ve střední Evropě. Působíme v České a Slovenské republice, ve Švýcarsku, Německu, Nizozemsku a Rakousku. Dostali jsme se tam díky kvalitě a preciznosti našich realizací, výjimečným schopnostem a pracovitosti našich lidí. Naše řešení zahrnují výstavbu, údržbu i servis. O zakázky se dokážeme postarat od A do Z.
Kdo jsme

Projektant ELEKTRO

Chcete být součástí velkých projektů?

V současné době rozšiřujeme náš projektový tým a hledáme další kolegy na pozici Projektant ELEKTRO pro naše stávající a budoucí projekty.

Pokud „ano“, tak možná hledáme právě Vás!

Co bude Vaším výsledkem práce?

Jaké úkoly budou Vaší každodenní záležitostí?

Co k tomu budete potřebovat?

Pokud se domluvíme na spolupráci, budete mít možnost podílet se na unikátních projektech v atraktivním oboru telekomunikací s dostatečným prostorem pro Vaše nápady a seberealizaci. Čeká Vás práce především v kanceláři, ale občas zavítáte do „terénu“. Je na Vás, zda budete chtít využívat naše kanceláře v Praze, ve Zlíně, v Brně či Ostravě.

Oslovila Vás naše nabídka? Pak hledáme přímo Vás!
Těšíme se na Váš profesní životopis!

Dokumenty

Inzerát - Projektant ELEKTRO Inzerát – Projektant ELEKTRO
Kontakt:
kariera@suntel-group.com +420 723 355 524

  Pošlete nám Váš životopis, portfolio, případně video vizitku a určitě se vám ozveme.

  Články

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  1 2 3